Klausimai
Susisiekite su mumis
Jaunimo g. 16, Širvintos
Telefonas: 8 (382) 52 355
E. p.: info@sirvintuboruzele.lt
Draugaukime

2018 m. lapkričio 19-25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius kurti mokymosi šventę – devynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę  „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“.
Suaugusiųjų mokymosi savaitė skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui.

Priimdami šį kvietimą ir norėdami suaugusiems žmonėms parodyti mokymosi galimybes, lapkričio 19–23 dienomis atvėrėme įstaigos duris. Pakvietėme visą lopšelio-darželio „Boružėlė“ bendruomenę  pradėti mokytis šiandien ir tęsti mokymąsi ateityje, kad  neįstrigtume praeityje, o sujungtume praėjusį laikmetį su dabartimi ir ateinančiu šimtmečiu.

Mokymus vedė lopšelio-darželio darbuotojai ir kviesti asmenys. Smagia rytine mankštele (Vilma Pimpienė) prasidėjo suaugusiųjų mokymosi savaitė „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį". Kūrybinėse dirbtuvėse mokėmės kurti reljefinius paveikslėlius (Kristina Lieparskienė), vyko edukacinis užsiėmimas ir erdvės kūrimas „Vabzdžiai ir jų gyvenimas“ (Ramunė Pečiulienė),  praktiniame-mokomajame seminare „Skrebinimas “(Inga Maslinskienė)  mokėmės gaminti atvirukus skrebinimo technika, karpėme Kalėdinius namelius (Stasė Pivoriūnienė, Rasa Meškutavičienė), sužinojome daugiau ir įdomesnių IT pritaikymo galimybių (Inga Maslinskienė), išklausėme psichologės Esteros Švelniutės-Ašembergės paskaitos, dalijomės gerąja patirtimi – degustacija „Sveika mityba – iššūkis“ (Jurgita Ragauskienė).

Mokėmės būti kitokie: kūrybiški, netradiciniai, ieškantys naujovių, nenuobodūs. Kitokie būsime mes, kitokie – laisvi ir nepriklausomi – bus mūsų vaikai bei anūkai, kitokia – moderni ir šiuolaikiška – mūsų visuomenė, kitokia – šviesesnė ir džiugesnė mūsų ateitis. Žadame eiti tolyn, žvelgdami į ateitį, nes pamatus ateities suaugusiųjų mokymuisi paklojame jau šiandien.

Metodininkė Kristina Lieparskienė