Susisiekite su mumis
Jaunimo g. 16, Širvintos
Telefonas: 8 (382) 52 355
E. p.: info@sirvintuboruzele.lt
Klausimai
Draugaukime

Darželis – tai vaiko vartai į platųjį pasaulį, todėl mes suprantame didžiulę atsakomybę ne tik sukurti jam saugią aplinką, patiekti sveiką maistą, bet ir suteikti jam tinkamus pagrindus tolesniems gyvenimo etapams.

Mūsų siekis – apsupus meile ir pagarba ugdyti savarankišką, laisvą, savimi pasitikinčią, ryžtingą asmenybę, gebančią priimti sprendimus, ir kartu empatišką, nuoširdų žmogų, atsakingą pilietį ir patriotą. Mums svarbu įdiegti vaikams sveikos gyvensenos pagrindus, pratinti juos prie ekologiško mąstymo.

Širvintų lopšelyje-darželyje „Boružėlė“ svarbiausia – sudaryti palankią aplinką mažųjų asmenybių atsiskleidimui ir suteikiant vaikams visapusišką ugdymą, paruošti juos kitiems gyvenimo etapams.  Veiksmingam ugdymui užtikrinti naudojame efektyvias priemones, metodus ir programas. Lopšelyje-darželyje tenkinami vaikų emociniai, pažinimo, meninės raiškos, komunikavimo, socialiniai, sveikatinimosi poreikiai.


Patarimai kaip elgtis, kai vaikutis ir tėveliai pradeda graudintis dėl išsiskyrimo.

Kai bus labai sunku, kritinėmis minutėmis, labai padės žinojimas, kad dabar vaikui to tikrai reikia, ir šis darželis yra pati geriausia išeitis vaikui iš tų, kurias dabar tėvai gali sau leisti.  Jei į darželį leidžiate vaiką iki 3 metų, pasiimkite jį iš darželio kiek galima ankščiau, idealu, jei pietų miego jis gali pamiegoti namie. Jei turite galimybę, padarykite vaikui savaitės viduryje „laisvadienį“, svarbu, kad laisvadienis būtų visada tą pačią savaitės dieną. Tai suteiks vaikui galimybę „suvirškinti“ įspūdžius ir taps natūralia jo savaitės ritmo dalimi. Aptarkite su auklėtojomis adaptacijos strategiją: ką ir kaip reikės daryti, kada geriausia atvesti, pasiimti vaiką, ką daryti, jei jis verks? Gerbkite savo paties adaptaciją, nesigėdykite jos, klauskite visų ir visko, kas jums rūpi. Neklausinėkite vaiko, kaip jam sekėsi, ką valgė, ar patiko darželyje. Apie tai, kaip vaikui sekėsi darželyje, galima spręsti iš to, kaip jis jaučiasi ir elgiasi namie, ar nepakito valgymo įpročiai, miegas, tualeto reikalai ir kt. Pasikalbėti apie tai, kaip sekasi jūsų mažyliui, geriausia su auklėtoja. Prieš tai iš anksto atsiklausus, kada būtų tam tinkamas laikas. Labai svarbu savaitgaliais pabūti kartu su vaiku ir pabūti namuose. Šiuo metu savaitgaliai suprantami kaip pramogų laikas. Vaikui, kuris visą savaitę „pramogavo“ darželyje, didžiausia savaitgalio dovana būtų galimybė pabūti dvi dienas savo įprastoje aplinkoje su jį mylinčiais ir smagiai namų ruošos darbus dirbančiais tėveliais, o gal pusdieniui išeisite visi pasivaikščioti į vaikui nuo kūdikystės pažįstamą parką. Taigi, savaitgalis turi būti skurdus išorinių įspūdžių ir kupinas vidinės šilumos ir artumo.

https://www.youtube.com/watch?v=AKTnV6SkRVM