Klausimai
Susisiekite su mumis
Jaunimo g. 16, Širvintos
Telefonas: 8 (382) 52 355
E. p.: info@sirvintuboruzele.lt
Draugaukime

Jau tapo tradicija spalio  mėnesį pradėti  Rudenėlio švente. Šį kartą visus į gražų būrį susirinkti ir kartu smagiai pasilinksminti sukvietė  šio renginio  iniciatorės: meninio ugdymo metodinės grupelės pedagogės su sveikatinimo ir kūrybinės raiškos projektu „Rudens kraitelė“. Visą savaitę vaikai ruošėsi šventei – kartu su auklėtojomis ir tėveliais kalbėjosi, džiaugėsi rudenėjančia gamta, jos spalvomis, rinko gamtinę medžiagą, iš kurios vėrė originalius vėrinius, kūrė  darbelius grybų tematika ir papuošė  darželio kiemelį. Ypač malonu, kad  renginyje kartu su savo vaikais aktyviai dalyvavo tėveliai ir svečiai. Šventė prasidėjo inscenizacija „Kaip ežiukas rudens ieškojo“ (meninio ugdymo mokytojos Dalytė Jakštienė ir Aušra Jutelienė, pedagogės: Aušra Vitkauskienė, Aistė Šilgalienė, Jolanta Andriuškevičienė, Asta Kavaliauskienė, Genovaitė Džiužienė). Vaikai kartu su personažais  žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius, dainavo. Kiekviena grupė paruošė savo prisistatymą – sveikinimą Rudenėliui ir  dovanojo jam savo  spalvas, buvo pasipuošę kuo „daržoviškiau“, stengėsi pasirodyti kuo išradingiau ir įspūdingiau. Kaip tikroje šventėje vyko varžytuvės: bulvių mėtymas į maišą, daržovių degustacija užrištomis akimis, kopūstų ridenimas, daržovių spėjimas. Pabaigoje sušoktas „Žirniuko ir Pupytės suktinis“. Ežiukas visus vaišino riestainiais ir arbata.

Šventėje buvo ir  staigmenų. Mūsų lopšelis-darželis dalyvavo projekte „Auginu Lietuvai“ ir laimėjo šiltnamį. Atvykę svečiai ŽŪ rūmų savivaldos organizatorė  Karolina Valaišienė kartu su Lilija ir Dariumi Serekpajevais perkirpo simbolinę  šiltnamio juostą. Dėkojame rajono ūkininkams už paramą. Antroji staigmena – gerb. merės Živilės Pinskuvienės apsilankymas su dovanomis. Merė šiltai bendravo su vaikais, pakvietė visus į susitikimą su tikru  Kalėdų Seneliu lapkričio mėnesį.

Pedagogai džiaugiasi ir dėkoja rėmėjams, tėvams už  puikų tėvų ir visos įstaigos bendradarbiavimą siekiant gerų, džiugių ir malonių emocijų.

      Lopšelio-darželio „Boružėlė“ metodininkė Kristina Lieparskienė