Klausimai
Susisiekite su mumis
Jaunimo g. 16, Širvintos
Telefonas: 8 (382) 52 355
E. p.: info@sirvintuboruzele.lt
Draugaukime

Prieš 30 metų įkurtam vaikų lopšeliui-darželiui „Buratinas“ šis jubiliejus ypatingas: įstaiga jį pasitinka atsinaujinusi, renovuota. Vasario mėnesio pradžios savaitė buvo kupina įvairaus pobūdžio renginių visai įstaigos bendruomenei: ir jos dirbantiesiems, ir jos mažiesiems ugdytiniams.

Šventiniai renginiai prasidėjo jau pirmadienį, vasario 4 dieną – „Džiaugsmadieniu“. Pedagogės su vaikais gražiausias mintis ir savo triūsą sudėjo į piešinius, kuriais papuošė įstaigos koridorius. Ugdytiniai ant įvairiaspalvio popieriaus kūrė, piešė ir dovanojo lopšeliui-darželiui pačius gražiausius savo linkėjimus. Į savo grupių „namelių“ langelius įklijavome visų vaikučių nuotraukas.

Antradienį – „Smalsadienį“ įstaigos ir grupių metraščių nuotraukos priminė pačius smagiausius mūsų darželio gyvenimo momentus. Buvo sekama pasaka „Buratino nuotykiai“. Visi vaikai žiūrėjo filmuką „Auksinis raktelis“.

Trečiadienį – „Linksmadienį“ aktoriais buvo priešmokyklinukai. Jie vaidino spektaklį „Buratino nuotykiai“. Puikią popietę buvusioms auklėtojoms, kitiems darželio darbuotojams, vaikams padovanojo buvę darželio ugdytiniai, dabar lankantys Širvintų Meno mokyklą. Jie puikiu dainavimu ir grojimu visus sužavėjo.

Ketvirtadienį – „Tortadienį“ vyko linksmas rytmetys mažiesiems ugdytiniams,  juos aplankė ir su jais laiką linksmai leido Buratinas ir Malvina. Dvylikos  grupių vaikai pasipuošę savo grupių simbolika šoko, dainavo. Savo prisiminimais apie darželį pasidalino direktorė Vacė Vaskelienė. 

Direktorė džiaugėsi tokiu dideliu būriu vaikų ir jų gražiais prisistatymais, šiltais palinkėjimais ir visus kvietė draugiškai sudainuoti „Buratino dainą“. Ji pasidžiaugė, kad jaunąją kartą ugdo kvalifikuoti, kūrybingi, nuoširdūs pedagogai ir kiti darbuotojai. Jau 30 metų lopšelyje-darželyje dirba 12 darbuotojų, kuriems direktorė prisiminimui įteikė puodelius su lopšelio-darželio „Buratinas“ logotipu.

Pabaigoje Buratinas ir Malvina visus vaišino pačiu skaniausiu ir didžiausiu Gimtadienio tortu.

 

Penktadienį – „Gimtadienį“ lėlių teatras „ČIZ“ rodė vaikams spektaklį „Kvaila žąsis“. Po pietų visa bendruomenė buvo pakviesta į kiemą, kur draugiškai į dangų leido šviečiančius žibintus, stebėjo šventinius fejerverkus, prie draugystės laužo ieškojo per 30 metų užaugusio „Buratino lobio“ – „auksinių“ pinigėlių.

Tikimės, kad pirma vasario mėnesio savaitė taps tradicija paminėti lopšelio-darželio gimtadienį, pabūti kartu ir pasidžiaugti šaunia bendruomene.

Dėkojame rėmėjams: Susanai Simonian, Denisui Kizinui, DNB banko Širvintų skyriui, fotostudijai „Spalvų gama“, UAB „Sinkevičiūtė-Vogel“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Lieparskienė